Warhammer Online

Warhammer Online dla Mac

Wielka ustawka w świecie fantasy

Warhammer Online to darmowa gra online osadzona w mrocznym świecie fantasy. Jeśli znasz grę World of Warcraft, to będziesz wiedzieć "z czym to się je".W Warhammer Online to gra z gatunku MMORPGs (Massively Multiplayer Role Playing Games).... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wielkie bitwy między różnymi rasami
  • Świat z uniwersum Warhammer
  • Dobra grafika

Wady

  • Mało oryginalna

Bardzo dobry
8

Warhammer Online to darmowa gra online osadzona w mrocznym świecie fantasy. Jeśli znasz grę World of Warcraft, to będziesz wiedzieć "z czym to się je".

W Warhammer Online to gra z gatunku MMORPGs (Massively Multiplayer Role Playing Games). Prowadzimy więc postać i rozwijamy jej umiejętności. Nie gramy samotnie, nacisk w grze położony jest na współpracę z innymi postaciami kontrolowanymi przez graczy łączących się przez Internet.

Jak w każdej grze RPG, na początku stanie przed nami zadanie wyboru postaci. W Warhammer Online mamy do wyboru sześć ras postaci, podzielonych na dwie armie: Porządku i Zniszczenia. Ci, którzy chcą walczyć po stronie dobra, mogą zostać Krasnoludem, Wysokim Elfem lub żołnierzem Imperium. Jeśli wolimy stąpać po mrocznej ścieżce, możemy stać się Zielonoskórym (Orkiem lub Goblinem), Mrocznym Elfem lub człowiekiem wyznawcą Chaosu.

W Warhammer Online możemy grać nie tylko wykonując kolejne misje (questy) i walcząc z pojedynczymi graczami ale również uczestniczyć w epickich bitwach między całymi światami - Krasnoludy kontra Zielonoskórzy, Wysokie Elfy kontra Mroczne Elfy oraz Imperium kontra Chaos.

Największą zaletą Warhammer Online jest świat znany z serii książek i gier komputerowych, bitewnych, karcianych, fabularnych i planszowych osadzonych w świecie Warhammer. Jeśli nie jesteś fanem tego uniwersum, Warhammer Online może być kolejnym internetowym RPG w klimacie fantasy. Czy lepszym od WOW? Trzeba się o tym przekonać na własnej skórze. W darmowej wersji gry możemy rozwijać postać do 10 poziomu. Jest więc sporo czasu aby przekonać się czy warto.

Warhammer Online to dobra gra online RPG dla szukających przygody w internetowych odmętach. Przykuje Twoją uwagę tym bardziej, jeśli jesteś fanem świata Warhammer.

Najczęściej pobierane RPG na mac

Warhammer Online

Download

Warhammer Online Age of Reckoning

Opinie użytkowników o Warhammer Online

Sponsorowany×